İnsanların İyi Gıda Hindiye Erişmesini Sağlamak Sağlıklı Bir Yaşamın Kapılarını Açıyor - Tam Protein

İnsanların İyi Gıda Hindiye Erişmesini Sağlamak Sağlıklı Bir Yaşamın Kapılarını Açıyor

İnsanların İyi Gıda Hindiye Erişmesini Sağlamak Sağlıklı Bir Yaşamın Kapılarını Açıyor

Hindi üretiminde tek amacımız var: herkese en iyi hindiyi sunmak. Doğal ortamda tüm önlemler alınarak yetiştirilen hindi ürünlerini tüketmek bir ayrıcalık olmamalı. Büyümeyi destekleyen antibiyotik kullanılmadan yetiştirilen hindi ürünleri, herkesin erişebileceği şekilde sunulmalı. Bunları yaparken iyi ve yüksek kaliteli hindiye ulaşmak için tonlarca para harcamanız gerektiğini düşünmüyoruz. Bağımsız çiftçilerimiz tam olarak bunu sunuyor.

İyi Hindiye Erişim ve Sürdürülebilir Protein

Hindi başta olmak üzere tüm tavuk ve tavuk ürünleri en uygun proteinleri sunuyor. Diğer canlı hayvanlarla (küçük baş ve büyük baş hayvanlar) karşılaştırıldığında, hindi ve tavuk eti, vücut kütlesi başına daha az besine ihtiyaç duyuyor. Hindinin diğer hayvanlara göre daha az besine ihtiyaç duyması, hindiyi iyi ve verimli bir seçim haline getiriyor.

 

Hindinin sunduğu faydalar sadece bununla da sınırlı değil. Aynı zamanda hindi ürünleri, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu en verimli proteinleri sağlıyor. Yağsız hindi göğsü, yaklaşık 100 gramlık bir porsiyonda 26 gram protein içeriyor. İçerdiği proteinler, vücudun günlük aktivitelerinde kullandığı tüm temel amino asitleri sunuyor. Uygun üretim maliyeti, yüksek kaliteli ürünler ve vücuda sunduğu faydalar göz önüne alındığında hindi, en temel besinlerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.